Garantáltan a legkedvezőbb árat számoljuk Önnek - Foglaljon szobát online

Hotelnév Érkezés időpontja Éjszakák

ÁLLÁSLEHETŐSÉG - SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Olaszországi ****-os szállodánkba keresünk munkavállalókat a következő pozícióba: szállodai recepciós

Abbázia Club Hotel Marotta - Olaszország - A magyar nyelvu szálloda az olasz Adria partján
    Elvárásaink:
  • - Szakirányú végzettség
  • - szállodai szakmai tapasztalat
  • - olasz nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • - 1 további nyelv ismerete előnyt jelent (angol, német)
  • - Nagy munkabírás
  • - kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, alkalmazkodóképesség
  • - Elhivatottság
    Feladatok:
  • - Vendégek érkeztetése, regisztrálása
  • - Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése
  • - Szállodai foglalások nyomon követése
  • - Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok,
  • - Vendég panaszok gyors, hatékony kezelése
  • - Vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése
    Amit kínálunk:
  • - határozott idejű munkaszerződés
  • - Szállás és étkezés biztosítása
  • - Fiatalos csapat

Jelentkezni lehet: karrier@abbaziagroup.com, vagy levélben a Cserszegtomaj, Hévízi út 1 alatt.

Jelentkezési határidő február 15.

Tovább